Przewóz samochodów i maszyn

Specjalizujemy się w transporcie i holowaniu aut. Pracujemy codziennie, przez całą dobę, również w święta. Posiadamy profesjonalny sprzęt.

szybki-dojazd

SZYBKI DOJAZD

Błyskawicznie docieramy do kolizji i wypadków na terenie Ujazdu oraz województwa łódzkiego. Holujemy samochody z autostrad A1 i trasy S8.

pomoc-drogowa-24h

CAŁODOBOWA GOTOWOŚĆ

Utrzymujemy, w stałej gotowości do wyjazdu, dwie lawety. Posiadamy nowoczesną flotę – większość z naszych lawet ma nie więcej niż 2 lata eksploatacji. To najlepsza gwarancja sprawnie udzielonej pomocy.

transport-maszyn-samochodow

TRANSPORT MASZYN I SAMOCHODÓW

Zapewniamy transport pojazdów o masie do 4 ton. Przewozimy wózki widłowe, maszyny budowlane oraz inny sprzęt pod wskazany przez Klienta adres.

przewoz-samochodow

Transport niesprawnych lub uszkodzonych samochodów

check

ZABUDOWY HYDRAULICZNE

Posiadamy specjalistyczne samochody z zabudową hydrauliczną, które pozwalają na szybki załadunek pojazdów uszkodzonych, bądź niesprawnych.

check

MINIMUM FORMALNOŚCI

Pracownicy odpowiedzialni za holowanie znają wszelkie, związane z tym procedury. Umożliwiamy rozliczenia bezgotówkowe i współpracujemy bezpośrednio z firmami ubezpieczeniowymi.

check

PROFESJONALIZM I BEZPIECZEŃSTWO

Zdobyte doświadczenie naszych kierowców pozwala zachować maksymalny poziom bezpieczeństwa. W profesjonalny sposób przygotują Twoje auto do transportu. Powierzając pojazd fachowcom, unikasz ryzyka dodatkowych uszkodzeń oraz konsekwencji prowadzenia niesprawnego pojazdu.